• 4
 • 7
 • 5
 • 6
 • Home
 • AKTUALNOŚCI
 • OD DYREKTORA

UWAGA REKRUTACJA !!!

Nabór do przedszkola na rok 2024/2025 odbywa się za pomocą strony

https://nabor.pcss.pl/swarzedz

w dniach 22 kwietnia do 6 maja 2024

Zachęcamy do zapoznania się z dokładną instrukcją dla rodziców, która znajduje się pod tym linkiem

https://nabor.pcss.pl/swarzedz/przedszkole/dokumenty

Ważne!

 1. Wypełniony wniosek pobieramy z systemu korzystając z opcji Pobierz wniosek dostępnej na koncie użytkownika przy danym dokumencie.
 2. Pobrany wniosek podpisujemy przez profil zaufany lub drukujemy, podpisujemy i skanujemy (ewentualnie robimy zdjęcie). Dodatkowo należy przygotować w wersji elektronicznej (skan, zdjęcie) pozostałe dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów
 3. Podpisany wniosek oraz inne dokumenty/oświadczenia dodajemy jako załączniki do wniosku, który zostanie złożony (wysłany) do przedszkola
 4. W ostatnim kroku należy wysłać wniosek do przedszkola (dopiero wtedy wniosek będzie weryfikowany przez przedszkole). W tym celu przy wniosku, który chcemy złożyć (wysłać) do przedszkola wybieramy opcję Złóż wniosek.
 5. Wniosek oraz pozostałe dokumenty załączone do wniosku w wersji papierowej przynosimy do przedszkola pierwszego wyboru do dnia 6 maja 2024 do godziny 16:00

Od Dyrektora

 

 

Zgodnie ze statutem , regulaminem przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola oraz umowami o korzystaniu z usług placówki do przedszkola mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe.

W związku   ze wzrostem liczby zachorowań   naszych wychowanków informujemy, że dzieci, u których odbierający opiekun przedszkola dostrzeże objawy infekcji ( kaszel, katar, chrypka, itp. )

nie będą przyjmowane do przedszkola.

Warunkiem przyjęcia takiego dziecka będzie zaświadczenie lekarskie, potwierdzające , że dziecko jest zdrowe.

                                                                                                            

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ze względów organizacyjnych nastąpiła zmiana harmonogramu pracy Dyrektora przedszkola. Aby umożliwić Państwu bezpośredni kontakt z Dyrektorem placówki uruchamiamy kontakt telefoniczny pod numerem :

508 366 896

Kontakt ten możliwy będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

 

   adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.